agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 E-Mail Marketing For Dummies

Go down 
AuthorMessage
rinoriPosts : 4
Join date : 2009-07-22

PostSubject: E-Mail Marketing For Dummies   Wed Jul 22, 2009 12:42 pm

E-Mail Marketing Për Dummies E-Mail Marketing Për Dummies E-Mail Marketing Për Dummies Info: E-mail duket si një mjet i frikshëm marketing I ¿½ derisa ju të mendoni për të gjitha që spam clogging deri tuaj në postë. Por natyrisht TUAJ mesazh isnï ¿½ t spam. Pra, ju bëni si të përdorin e-mail në treg pa u bërë një spammer? Bërë si duhet, e-mail-i është shumë i marketingut efektiv. E-Mail Marketing Për Dummies mund të ju ndihmojë që të dërgoni mesazhin tuaj me inboxes e botës ndërsa vëzhguese standardeve profesionale, përmirësim të deliverability tuaj, dhe ekzekutimin e juaj e-mail marketing strategji në përputhje me ligjet aktuale. Ju do të zbuloni të fshehtat e krijimit të ftuar dhe profesionale e-mail porosi, gjetjen perceptues anketuarve, ndjekja e rezultateve, dhe gjetja e programit tuaj se a është duke punuar. Youï ¿½ ll të jenë në gjendje të: * Kombinoje me e-mail marketing media të tjera * Zhvillimi i një strategjie të fituar, të ndërtojnë një cilësi e-mail listë, dhe për të gjetur suksesin * respektojë ligjet anti-spam * Set arsyeshme objektivat * Vendosni nëse do të përdorin një e-mail-i shërbimit të * Brand tuaj e-mail * ndërtojnë marrëdhënie me klientët tuaj * Rritja e juaj I ¿½ openï ¿½ norma dhe gjeni whoï ¿½ s në fakt hapjen tuaj e-mail * Përdor e-mail për të përmirësuar search engine optimization Dhe në qoftë se youï ¿½ ri nuk një mirëbesim, xhepi-mbrojtës-kryerjen geek, ky libër është i përsosur. ITI ¿½ s shkruara për njerëzit e biznesit të cilët kanë nevojë të ketë kthim në kohën e tyre, si dhe përpjekjet e tyre për marketing. Qofshi lexuar direkt ose nëpërmjet pikiatë drejtën në pjesën më të keni nevojë, E-Mail Marketing Për të gjitha Dummies është në lidhje me përdorimin e-mail për të ndihmuar biznesin tuaj shpëtim

easy-share.com 053_FD_213.rar
Back to top Go down
View user profile
 
E-Mail Marketing For Dummies
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: New-
Jump to: