agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hacking Wireless Networks For Dummies

Go down 
AuthorMessage
rinoriPosts : 4
Join date : 2009-07-22

PostSubject: Hacking Wireless Networks For Dummies   Wed Jul 22, 2009 12:43 pm

Product Description Bëhuni kiber-hero - njohja e përbashkët wireless dobësitë "Leximi i një libri si ky është një sipërmarrje të denjë ndaj të bëheni një shkrimtar me përvojë profesionale wireless sigurisë." - Devin Akin - CTO, The Një Certified Professional (CWNP) Programi Wireless rrjetet janë kaq të përshtatshëm - jo vetëm për ju, por edhe për ata të cilët i poshtër lloje Dëshiroj të dyndem tyre. E vetmja mënyrë për të dini nëse sistemi juaj mund të depërtuar është të stimulohet një sulm. Ky libër tregon se si ju, së bashku me atë se si të dobët për të forcuar çdo spote ju gjeni tuaj në rrjet e forca të blinduara. Zbuloni sesi te: Kryen etike hacks pa kompromentuar një sistem Luftuar mohimin e shërbimit dhe WEP sulmeve Kuptoni se si pushtuesit mendoj njohin efektet e ndryshme të luftës kundër hacks Protect shoferëve dhe mashtrues pajisje Nga Back Cover Bëhuni një kiber-hero ¿½ e di unë e përbashkët wireless dobësitë "Leximi i një libri si ky është një sipërmarrje të denjë ndaj të bëheni një shkrimtar me përvojë profesionale wireless sigurisë." Unë ¿½ Devin Akin - CTO, i Wireless Certified Network Professional (CWNP) Programi Wireless rrjetet janë kaq të përshtatshëm I ¿½ jo vetëm për ju, por edhe për ata të cilët i poshtër lloje Dëshiroj të dyndem tyre. E vetmja mënyrë për të dini nëse sistemi juaj mund të depërtuar është të stimulohet një sulm. Ky libër tregon se si ju, së bashku me atë se si të dobët për të forcuar çdo spote ju gjeni tuaj në rrjet e forca të blinduara. Zbuloni se si të Kryen etike hacks pa kompromentuar një sistem Luftuar mohimin e shërbimit dhe WEP sulmeve Kuptoni se si pushtuesit mendoj njohin efektet e ndryshme të luftës kundër hacks Protect shoferët mashtrues dhe pajisje

rapidshare.com/files....ies.rar
Back to top Go down
View user profile
 
Hacking Wireless Networks For Dummies
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: New-
Jump to: