agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 windows live meseenger 2009

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: windows live meseenger 2009   Sat Jan 23, 2010 12:23 am

windows libe meseenger eshte nje meseenger qe ka shum perparesi ne msn perveq qe duket shum me bukur eshte edhe me efikas
ju deshiroj downloadim te kendshem

download/shkarko:
HAPI I PARE:shkarkojeni (windows live setup)
I- rapidshare.com/files/18253533...ustom.exe.html
HAPI I DYTË:shkarkojeni (windows live meseenger setup)
II- rapidshare.com MsnMsgs.zip
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
windows live meseenger 2009
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: