agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Setup windows ?

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Setup windows ?   Sun Oct 25, 2009 3:06 am

Problemi qendron keshtu:
Sa hereqe tentoj me e formatizue kompjuterin dhe me instalue Windows XP (te gjitha vezrsionet Xp, Xp-sp2 Xp-Sp3...) mbas fomatzimit te HD, dmth para se te filloj ti kopjoj filet e nevojshme me del nje mesazh "Ju nuk keni memorie te mjaftueshe ose CD i ka ca file te koruptuar. Pastaj fillon kopjimi ku disa file nuk i mer dhe si rezultat vie deri te instalimi i manget i Windowsit.
Pyetem a mos din kush pse
Cka nuk eshte ne rregull
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Setup windows ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Sisteme Operative-
Jump to: