agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Anglia, eshte ishull apo jo?

Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Anglia, eshte ishull apo jo?   Mon Nov 02, 2009 1:43 pm

He, si mendoni, eshte apo jo Anglia ishull? Mbeshtesni teorine tuaj ne baze te njohurive gjeografike qe keni.
Back to top Go down
View user profile
 
Anglia, eshte ishull apo jo?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: