agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

Go down 
AuthorMessage
toniPosts : 13
Join date : 2009-07-17

PostSubject: Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë   Fri Jan 22, 2010 3:02 pm

Një kinez dyvjeçar është djaloshi më i vogël në botë i cili pi duhan, e krejt kjo “falë” babës së tij i cili personalisht e ka mësuar si ta ndezë cigaren.

Dyvjeçari Tong Liangliang ka lindur me herni testikulare, e duke marrë parasysh se është tepër i ri për operacion, baba i tij e ka mësuar të pi duhan për t’i përballuar dhimbjet më lehtë.

Baba nuk ka qenë i vetëdijshëm për vesin që ia ka imponuar djalit të tij, derisa çuni nuk ka filluar të pi çdo ditë e më shumë duhan. Tong tani pi një paketë cigare në ditë, e kur t’i harxhohen cigaret, djaloshi shtrihet në dysheme dhe fillon të bërtas, njoftojnë agjencitë.

Edhe pse Tong është duhanpirësi më i ri në botë, ai nuk do të kategorizohet në Librin e Rekordeve Guinness sepse ata refuzojnë promovimin e çfarëdo veseve të dëmshme për njeriun.
Back to top Go down
View user profile
 
Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Kuriozitete-
Jump to: