agoonny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

agoonny

download .
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

Go down 
AuthorMessage
toni




Posts : 13
Join date : 2009-07-17

Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë Empty
PostSubject: Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë   Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë I_icon_minitimeFri Jan 22, 2010 3:02 pm

Një kinez dyvjeçar është djaloshi më i vogël në botë i cili pi duhan, e krejt kjo “falë” babës së tij i cili personalisht e ka mësuar si ta ndezë cigaren.

Dyvjeçari Tong Liangliang ka lindur me herni testikulare, e duke marrë parasysh se është tepër i ri për operacion, baba i tij e ka mësuar të pi duhan për t’i përballuar dhimbjet më lehtë.

Baba nuk ka qenë i vetëdijshëm për vesin që ia ka imponuar djalit të tij, derisa çuni nuk ka filluar të pi çdo ditë e më shumë duhan. Tong tani pi një paketë cigare në ditë, e kur t’i harxhohen cigaret, djaloshi shtrihet në dysheme dhe fillon të bërtas, njoftojnë agjencitë.

Edhe pse Tong është duhanpirësi më i ri në botë, ai nuk do të kategorizohet në Librin e Rekordeve Guinness sepse ata refuzojnë promovimin e çfarëdo veseve të dëmshme për njeriun.
Back to top Go down
 
Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anglia, eshte ishull apo jo?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Kuriozitete-
Jump to: