agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 WiFi Cracker, Stealer AiO

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: WiFi Cracker, Stealer AiO   Mon Jul 06, 2009 12:57 pmKjo 3 AIOs ka mjete të ndryshme dhe me mëditje plasaritem WiFi.
Kështu që ju mund të përdorni fqinjët tuaj të internetit dhe të bëjë çfarëdo qoftë.
Mjetet për Windows Linux dhe gjithashtu disa mjete shtesë nice!

Ky përrua është 100% gjasa të përfshijë viruse dhe trojans të cilat janë kaq të reja që ata ende nuk janë gjetur nga anti-virus, skanera.
në qoftë se doni të luajë me shumë të reja warez përmbajtjes pastaj ju mund të presim që kjo:

Ka zgjidhje për këtë problem.
Ekspertë të përdorni një program të quajtur 'ngrirje të thellë' të bllokoj dhe sistemeve të tyre të ndalen nga viruset pune.
Ju mund të përdorë gjithashtu edhe rojet e regjistrit për të ndaluar viruset pune.
Por të jenë të vetëdijshëm nëse kompjuteri juaj është infektuar me një virus i panjohur atëherë ju jeni gjithashtu një burim i infektimit për të tjerët.

Code:
rapidshare.com/files....Net.rar
Hacking is not a crime
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
WiFi Cracker, Stealer AiO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: hacking-
Jump to: