agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur   Sun Jul 05, 2009 11:13 am

Se Pari Shkoim Keshtu. Dikujt duke folur ne Msn Ja dergon nje Foto apo nje Dokument apo diqka tjeter dhe shiko deri sa ta shkon transferim pastaj shkoim keshtu
<<<Start>>>
<<RUN>>
<<CMD>>
<<NETSTAT

shtypeni ENTER edhe del ip
Me te mira te gjithe
Me t'mira
__________________
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: