agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Adobe Photoshop - kozmetike teknika (DVD)

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Adobe Photoshop - kozmetike teknika (DVD)   Sun Jul 05, 2009 11:09 am

Adobe Photoshop - kozmetike teknika (DVD) (APCT_DVD)
Në këtë DVD ju do të mësojnë se si të përdorin shtresa të rregullimit dhe Llogaritjet të prodhuar Alpha Channel maska të cilat përdoren për të shtuar formë dhe përpjesëtim me teknikat e mëposhtme retouching: Lines dhe wrinkles, hot-spot fusha, imazhi lightening, buzët, sytë, mprehje, smoothing lëkurë, dhe duke shtuar realiste make-up.

Së fundi, për shkak të natyrës jo-shkatërruese të këtij avancuar workflow, ne mund të kalojnë kohë rregullimin e efekteve të krijojë më shumë një imazh të ekuilibruar dhe convincingfinal.

Download:

rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part01.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part02.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part03.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part04.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part05.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part06.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part07.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part08.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part09.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part10.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part11.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part12.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part13.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part14.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part15.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part16.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part17.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part18.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part19.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part20.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part21.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part22.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part23.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part24.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part25.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part26.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part27.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part28.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part29.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part30.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part31.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part32.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part33.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part34.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part35.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part36.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part37.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part38.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part39.rar
rapidshare.com A.P.C.T_DVD.part40.rar--------------------------------------------------------------------------------
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Adobe Photoshop - kozmetike teknika (DVD)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: