agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Mercedez – Benz në 2010- ën me GLK-Class

Go down 
AuthorMessage
niki

avatar

Posts : 23
Join date : 2009-07-16

PostSubject: Mercedez – Benz në 2010- ën me GLK-Class   Sat Jan 23, 2010 2:08 pm

Tipi i ri i Mercedes- Benz GLK 2010 ka katër dyer dhe zë pesë pasagjer. Ka karakteristika sportive dhe është shumë i përshtatshëm për t’u vozitur.
Motori i tij është 268 kuaj fuqi dhe harxhon 14 litra në 100 km. Makina ka shtatë shpejtësi dhe bënë lirim mesatar të gazrave.

Kjo makinë është ende projekt i Mercedesit dhe nuk do të del në shitje deri në vitin e ardhshëm, pra në fillim të vitit 2010.
Back to top Go down
View user profile
 
Mercedez – Benz në 2010- ën me GLK-Class
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Beka: 24 raste të vetëvrasjeve në gjashtëmujorin e parë të vitit 2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Auto::. :: Të rejat nga Auto-
Jump to: