agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 FlashDen Pro Xml v1 Template

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: FlashDen Pro Xml v1 Template   Sat Jan 23, 2010 12:14 pmPro ai XML V1 Template është një AS3 plotë xml website zgjidhje që ju lejon të krijoni dhe rregulloje një portofol të thjeshtë në faqen e internetit të shkurtër kohor të. Për të sigurojë një strukturë më të efektshme dhe performancës në këtë template ne kemi përdorur të Gaia Kornizë për AS3 versionin 3.0.3. Ju mund të merrni më shumë informacion rreth kësaj platforme këtu. http://www.gaiaflashframework.com

Lehtë për të menaxhuar, ju mund të redaktoni të gjitha përmbajtjet nëpërmjet xml dhe ndryshim të duket e thjeshtë me faqen tuaj te internetit Flash botim. Për të ndihmuar ju në të gjitha këto çështje të keni një mbështetje të plotë të ndara në module manual dhe me një indeks i cili do ju udhëzojë shpejt.

Ja një listë të plotë të asaj që ju do të gjeni në Pro XML V1 Template
Navigation Menu
Quick Menu Bottom Bar fundit me projektin dhe lajmet më të fundit.
Homepage me video.
Rreth Nesh
Puna me shumë kategori dhe me imazh të albumit dhe video mbështetje.
News
Kontakti
RSS

DEMO:

http://s3.envato.com/files/99291/index.html#/home

DOWNLOAD:

http://www.tailen.com/ubz0ufq4sp8i/PRO_XML_V1_TEMPLATE.rar.html

PASS:sharemafia
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
FlashDen Pro Xml v1 Template
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Dizajni Kompjuterik :: Web Templates-
Jump to: