agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 YouTube Clone

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: YouTube Clone   Sat Jan 23, 2010 12:09 pm

Heres një klon Youtube duket si version më të vjetër të www.youtube.com
Heres një pune të tij demo: Shiko postimet më poshtë

Mund të ketë premium paketa që mund të zgjidhni çmimit etj

Code:
rapidshare.com/files....TAZ.rar

Pass:
Code:
www.warez-bb.org
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
YouTube Clone
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komenti i Adem Berishes në Youtube te kënga për Diellzen dhe Ninelin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Dizajni Kompjuterik :: Web Templates-
Jump to: