agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!   Sat Jan 23, 2010 12:44 am

Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!
Se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:
kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij
por duhet me pas rrjetin e fort
MireKuptim Shpresoj se ju Hyn Ne Pun
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund të konsumoj njeriu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: