agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Me tu ndrru fotet vet ne msn

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Me tu ndrru fotet vet ne msn   Sat Jan 23, 2010 12:40 amSe pari hini e dowlodoni programin pastaj e konfiguroni qysh doni ju renditjen e fotografive te cilat doni te ndrrohen automatikisht

http://www.msnpd.org/
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Me tu ndrru fotet vet ne msn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: