agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Qysh me qit dikon prej MSN-jen eedhe mos me mujt me hhi ma

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Qysh me qit dikon prej MSN-jen eedhe mos me mujt me hhi ma   Sat Jan 23, 2010 12:35 am

thuni naj shkout ose shoqes shkruje ket kod
Cito:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá
ne undernick pra aty ku shkrun <Type a Personal Message> edhe masi qi ta qet kodin mrena 3 skondav ju mshelet imella edhe me at msn ose ne at pc smunet me qel ma imellen

Cito:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Qysh me qit dikon prej MSN-jen eedhe mos me mujt me hhi ma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Kimete Berisha:Qysh Dr.Shefqet Krasniqi i beson burrit me vath në sisë!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: