agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Per me bo MSN - MOBILE kur je offline ...

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Per me bo MSN - MOBILE kur je offline ...   Sat Jan 23, 2010 12:14 am

Per me bo MSN - MOBILE kur je offline shkon kshtu ...
Shkon te Nicku - Personal Settings - Phone - Mobile Settings -

tani e aty nje vend ku shkrun [Choose one] e prek ate shigjeten edhe dalin do emra ti e zgjedh [Wi - FI] tani shkon NEXT tani ti qet dy opcione me i zgjedh ti ja bon asaj nalt qe shkrun [ I have read and agree to the pricing and terms of use ] ja qet ate rrethin perpara edhe shkon NEXT ...tani preke DONE edhe mbylle faqen ... Per 30 seconda e mshel MSN edhe e hap perseri te vjen nje qe shkrun Would you like to allow your contacts to send instand messeages to your mobile device ... edhe ti bonja Yes edhe tani e-maili yte behet MOBILE kur je offline
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Per me bo MSN - MOBILE kur je offline ...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: