agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Polici gjerman vjedh bankën

Go down 
AuthorMessage
toniPosts : 13
Join date : 2009-07-17

PostSubject: Polici gjerman vjedh bankën   Fri Jan 22, 2010 3:07 pm

As gjermanët nuk janë më si dikur! Një polic ka vjedhur bankën në qytezën gjermane Angelbachtal, rreth 50 kilometra në veriperëndim të Karlsruhes, ka njoftuar policia.
Mashkulli pesëdhjetëvjeçar ka hyrë në bankë, ka nxjerrë revolen e tij policore dhe ka kërkuar para të thata. Pas kësaj ka ikur me disa mijëra euro.
Polici është kapur shumë pak kohë pas plaçkitjes dhe ka pranuar krimin. Tani është në paraburgim derisa policia po hulumton nëse ai është i përzier në veprime tjera të paligjshme.
Back to top Go down
View user profile
 
Polici gjerman vjedh bankën
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Humanisti gjerman Rupert Neudeck: politikanët e Kosovës janë kriminelë!
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Kuriozitete-
Jump to: