agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Biondina vejushë

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Biondina vejushë   Fri Jan 22, 2010 2:50 pm

I vdes burri biondinës dhe në varrim e ngushëllon mikja e saj:
- Mos qaj, e re je, e bukur, qysh nesër do ta gjesh një tjetër.
- Mirë për nesër... po sonte çfarë do të bëj se?, ia kthen biondina e ve.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Biondina vejushë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: