agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Çifuti në vdekje

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Çifuti në vdekje   Fri Jan 22, 2010 2:49 pm

Në momentet e fundit të jetës çifuti rri shtrirë dhe pyet:
- Grua, ku je?”
- Këtu jam, afër teje, i përgjigjet ajo.
- E ti djali jem ku je?
- Edhe unë jam këtu.
- E ku e kam bijën?
- Edhe unë jam babë pranë teje, ia kthen e bija.
- E kush dreqi atëherë është tu punu në dyqan, bre zoti u vraftë!
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Çifuti në vdekje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I dënuari me vdekje mbron përsekutorin
» Agron Tufa: Një letërsi e dënuar me vdekje
» Kërcënohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Vullnet Mato: PËLLUMBAT E DËNUAR ME VDEKJE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: