agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Qeni dhe i zoti i qenit -

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Qeni dhe i zoti i qenit -   Fri Jan 22, 2010 2:48 pm

Qeni dhe i zoti i qenit
- Çka kanë të përbashkët qeni dhe i zoti i qenit?
- Nuk e di?
- Që të dy, nuk e prekin fare zonjën e shtëpisë, ndërsa gruan e fqinjit e shqyejnë nëse e zënë!
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Qeni dhe i zoti i qenit -
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato: MU SHFAQ ZOTI NË ËNDËRR MESNATE
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Hamburg: Qeni i policisë kafshon hajdutin shqiptar
» Fatmir Halimi: Epi kombëtar i shqiptarëve Lahuta e Malcis
» Sylejman ALIU:VRASJA E QENIT(Tregim)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: