agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Qeni dhe i zoti i qenit -

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Qeni dhe i zoti i qenit -   Fri Jan 22, 2010 2:48 pm

Qeni dhe i zoti i qenit
- Çka kanë të përbashkët qeni dhe i zoti i qenit?
- Nuk e di?
- Që të dy, nuk e prekin fare zonjën e shtëpisë, ndërsa gruan e fqinjit e shqyejnë nëse e zënë!
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Qeni dhe i zoti i qenit -
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: