agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 DENIMI ME VDEKJE

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: DENIMI ME VDEKJE   Fri Jan 22, 2010 2:45 pm

Tri femrave u eshte shqiptuar denimi me vdekje. Njera eshte brune tjetra e kuqe, ndersa e treta bionde.
Roja se pari e merr brunen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, bruna bertet, "TERMET!!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa bruna arrin te ike.

Roja e merr edhe floke-kuqen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, floke-kuqja bertet, "TORNADO!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa floke-kuqja arrin te ike.

Ndersa biondina i ka kuptuar te gjitha deri me tash, dhe pergatitet. Roja e merr edhe biondinen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, biondina bertet, "ZJARR!!"
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
DENIMI ME VDEKJE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: