agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 METEOROLOGIA

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: METEOROLOGIA   Fri Jan 22, 2010 2:44 pm

Na ishte njëherë një studente për metereologji. Kur bashkë me shokun e vet po shihte nivelin e shiut që kishte rënë atë ditë, me nder jush, i shpëtoi një... pordhë.
U shtrëngua e u shtrëngua dhe e bëri pa zë, por... era e tradhtoi. Për të humbur gjurmët e pyeti shokun:

-Si thua, si do të jetë koha nesër?
Shoku i vet, pasi nuhati njëherë majtas
djathtas, tha:
-Nga era, duket se nesër do te bjerë m*t!
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
METEOROLOGIA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: