agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shtëpia publike

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Shtëpia publike   Fri Jan 22, 2010 2:41 pm

Ndeshet djali me babën e tij në shtëpi publike dhe i habitur e pyet babën e vet:
- Edhe … si e sqaron ti këtë punë!?
- Shumë thjeshtë. Nga respekti që kam për nënën tënde nganjëherë vij edhe këtu.
- Nuk po të kuptoj?
- A di si biri im, nuk ka kuptim që vazhdimisht ta lodhi nënën tënde për 20 euro.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Shtëpia publike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: