agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Windows Vista SP2 Lite

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Windows Vista SP2 Lite   Thu Jan 21, 2010 2:00 pm
Sistemit kërkesat:
265 MB Ram Minmum kërkohet vetëm
Vetëm 2,8 GB hard drive hapësirën e nevojshme për instalim

Ekstras. Information: Integruar SP2 ne OS (mos shtoni në një)
Shumë i shpejtë dhe i qëndrueshëm
Aero theme
Side Bar
Printer mbështetje
Prano updates
Super fast install kohë

Deleted
Removed komponente:

Kinkalerira
Accessibility
Disk Pastrimi
Lojra-Game Explorer
Lojra-Games Inbox
Lojra-Games Premium Inbox
Qendra Lëvizshmërisë
Paint
Snipping Tool
Speech Support
Welcome Center

Shoferëve
Display adapters
Primadonë Server
Ethernet rrjetit adapters
Modems
QLogic fibra Channel përshtatës
Skaner

Hardware Support
Fax Support
Smartcards
Windows Mobile Device Center
Portable Windows Devices
XBOX 360 Kontrolluesi

Languages
Japonisht
Koreançe
Chinese Simplified
Tabela ngarë processor Text Input
Traditional Chinese

Multimedia
Qendra për Media
Dhe Movie DVD Maker
Muzikë dhe Video mostrave
Sample Pictures
Screensavers
Wallpapers
Windows Kalendari
Windows Photo Gallery

Rrjeti
Connect Network projektues të një
Internet Information Services (IIS)
Remote Desktop dhe Ndihmën
Remote Desktop Client
Windows Bashkëpunimi
Windows firewall

Shërbimet
Diagnostikimet
Shpërndarë transaksion Koordinator (DTC)
Gabim i Gazetarisë
Microsoft DFS përsëritje
Remote Regjistrit
SuperFetch
Windows Kërko

Sistemit
BitLocker Drive encryption
Digital dollap me kyç
Disk Defragmenter
Udhëzoi Help
Ndihma
Djegia IMAPIv2 Support
Dashakeqe Software Shkarkimi Tool
Manual Install (Setup.exe)
Microsoft Agent
Microsoft Mesazh radhë (MSMQ)
Natyrore Language
Kontrollet prindërore
Performance kundërvihet
Besueshmërinë dhe Performance Monitor
Remote diferencial compression
Qendra e Sigurimit
Sync Center
Sistemit Restauro
Tabletë PC
Windows Backup
Windows mbrojtës
Windows Easy Transfer
Windows e shtuna (Performance Index)

md5: b57ec2873944c450e0f8566fe1db7f77

Size: 690 MB

Download:

Code:
rapidshare.com/files....rt1.rar
rapidshare.com/files....rt2.rar
rapidshare.com/files....rt3.rar
rapidshare.com/files....rt4.rar
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Windows Vista SP2 Lite
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Windows-
Jump to: