agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Programe te dobishme

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: Programe te dobishme   Tue Nov 03, 2009 8:21 am

Po e hap kete teme per t'iu dhene mundesi te gjitheve te tregojne ose te japin mundesine per te shkarkuar programe qe mund te na hyjne ne punen tone te perditshme. Keto mund te jene programe per multimedia (foto/muzike/video), programe per lundrim ne internet (http/ftp/download manager) programe per sigurine e pc etj etj.

Keto programe qe mund te keni deshiren ti ndani me ne ketu duhet ti permbahen disa kushteve:

1. Te mos jene programe spyware/ad aware
2. Te mos instalojne programe te tjera per te marre ne kontroll pc
3. Programet mund te jene freeware ose shareware (funksionale vetem per 30 dite ose me opcione te limituara)
4. Mund te ofroni dhe programe te plota se bashku me nr seriale apo keygen/crack (ju lutem jipni instruksionet sesi mund te perdoret nje keygen/crack pasi shumica ketu nuk e kane idene)
5. Nje shpjegim i vogel per programin nuk do qe keq per tu dhene


Po e filloj une i pari
Microsoft Student Calculator 2006. Program i plote, nuk ka nevoje per nr serial, mjafton vetem ta instalosh. Shume praktik per veprime matematikore qe nga veprimet me te thjeshta deri tek ato me te veshtira. Ka funksione te ndryshme matematikore ne dispozicion, te jep mundesine per te ndertuar grafiqe komplekse etj etj. Siti zyrtar eshte: http://www.microsoft.com/student/ProductDetails.aspx?pid=001&active_tab=Graphing

Ju mund ta shkarkoni nga: http://www.geocities.com/admiralius/Calc2006.zip
Mjafton vetem ta instaloni, nuk ka nevoje per nr seriale.
Back to top Go down
View user profile
 
Programe te dobishme
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Programe-
Jump to: