agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 per fizikantet shqiptar :-)

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: per fizikantet shqiptar :-)   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

kush me thot nese ka pasur ndonjiher eksperimente mbi teorin e ajnshtajnit qe ka te bej me ekzistencen e dimensioneve te ndryshme brenda termit koh ??? ku dhe kur jan ber kto eksperimente qe kan lidhje psh me berjen te padukshem te nji objekti per nji fare kohe te caktuar gjat kalimit te tij ne nji dimension tjeter .:-)
Back to top Go down
View user profile
 
per fizikantet shqiptar :-)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtësia e kapeles bardhë-PLISIT
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirëve – gjuhë e shqiptarëve
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Fizikë dhe Kimi / Physics and Chemistry-
Jump to: