agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 fokus 360 grade

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: fokus 360 grade   Tue Nov 03, 2009 8:14 am

nuk kerkohet shume nga njeriu per te pare se c'ndodh rreth tij...mjafton te hedhe syte rreth e qark...ne ato 360 grade rreth tij ekziston nje bote qe zien nga fenomenet e bukurite qe ndodhin,dimensionet e te cileve shkon nga ato permasa mikroskopike e deri ne kufinjte e universit...


__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)
Back to top Go down
View user profile
 
fokus 360 grade
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Fizikë dhe Kimi / Physics and Chemistry-
Jump to: