agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 11 Dimensionet

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: 11 Dimensionet   Tue Nov 03, 2009 8:13 am

Kohet e fundit shkencetaret me te mire ne bote po bindin veten dhe te tjeret qe universi eshte 11 dimensional dhe qe mund te kete bote qe jetojne ngjitur me boten tone ne te njejten kohe por ne dimensione te ndryshme dhe qe do te kemi mundesi qe te komunikojme me to kur te kemi mundesi te zbulojme rruge dimensionale per te cilat shume te tjere besojne qe do te jete e mundur me arritjen e shpejtesise te drites.


__________________
E MARTE 8 QERSHOR 2004
DITA ME E ZEZE NE HISTORNE E POLITIKAVE NDERKOMBETARE.
Back to top Go down
View user profile
 
11 Dimensionet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Fizikë dhe Kimi / Physics and Chemistry-
Jump to: