agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 numra ne fizike dhe astronomi

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: numra ne fizike dhe astronomi   Tue Nov 03, 2009 8:12 am

ka raste qe jane numrat ato qe i cuditin njerezit me shume kshu qe une po hap nje teme ketu ku ne cdo postim do te kete nje kuriozitet qe permban ne vete numra...gjera qe i cuditin te gjithe dhe ne fakt enigma se pse vlerat e shume parametrave jane ato numra.ainshtajni vete thonte "cuditem se si numrat qe i kane shpikur njerezit i afrohen kaq shume realitetit?"beh,nje cudi qe i pershtatet fiks nje shkencetari si ai
pergatituni per nje mori shifrash dhe kuriozitetesh duke filluar nga quarku e deri ne kufinjte e universit...


__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)
Back to top Go down
View user profile
 
numra ne fizike dhe astronomi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Fizikë dhe Kimi / Physics and Chemistry-
Jump to: