agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Të diskutojmë rreth universit.

Go down 
AuthorMessage
milotPosts : 31
Join date : 2009-07-23

PostSubject: Të diskutojmë rreth universit.   Tue Nov 03, 2009 8:11 am

Kam disa Pyetje per sa i perket Universit.. Nq Se Mundeni pergjigjuni..
Sa Galaktika Ka universi?

A Ka Ne Galaktikat e Tjera Planete?

Dhe ne keto galaktika a ka ndonje Diell Te ngjashem si Dielli yne?


pres pergjigje.. ju flm


__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.
Back to top Go down
View user profile
 
Të diskutojmë rreth universit.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Fizikë dhe Kimi / Physics and Chemistry-
Jump to: