agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Linke te nevojshme per studentet e mjeksise.

Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Linke te nevojshme per studentet e mjeksise.   Mon Nov 02, 2009 2:16 pm

Thashe te kishim nje vend ku ti vinim ne ndihme njeri tjetrit duke vendosur linke te ndryshme per fushat e panumerta te mjeksise.


Nese keni mundesi bashke me linkun jepni edhe nje pershkrim te shkurter te sitit.


__________________
Tutorial mbi shkarkimin ne Rapidshare. Cdo gje e shpjeguar mire.
The Lancet
Po e filloj une me sitin me te njohur te perdorur nga mjeket, TheLancet.com

shko te www.thelancet.com


Ketu do te gjeni artikuj nga me te ndryshmit dhe mund te rregjistroheni edhe te newsletters per ato dege te mjeksise qe ju interesojne me shume.


__________________
Tutorial mbi shkarkimin ne Rapidshare. Cdo gje e shpjeguar mire.
Ketu do te gjeni aq shume linke mbi revistat mjeksore, sa do tju dale mjekra e bardhe para se ti keni klikuar te gjitha.

http://libproxy.cortland.edu:2074/science/journals

pass: c00124678


__________________
Tutorial mbi shkarkimin ne Rapidshare. Cdo gje e shpjeguar mire.
Back to top Go down
View user profile
 
Linke te nevojshme per studentet e mjeksise.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Mjekësia / Medicine-
Jump to: