agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Semundje Gastrologjike

Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Semundje Gastrologjike   Mon Nov 02, 2009 2:10 pm

Do te deshiroja te bashkebisedoja me persona qe kane probleme te ndryshme gastrologjike, si psh Ulcer ne stomak, Rektokolit hemoragjik, semundja e Kronit apo te tjera...
Jam e vetedishme qe ne shqiptaret nuk flasim hapur, e nuk e di ne kjo teme do kete vazhdimesi, por mendoj,se do ishte vertet intenteresante te ndanim ne kete teme ekperjencen e hidhur qe mund te shkaktojne keto semundje, e te ndihmonim njeri tjetrin me keshilla...

Do ju lutesha qe kjo teme t'i rezervohej vertet personave qe vuajne nga keto semundje, e do mireprisja me deshire keshilla nga studenten e mjeksise...

Faleminderit per mirekuptimin...

Pyetja e pare eshte a mendoni ju qe stresi eshte nje nga arsyjet me te forta qe rikthen semundjen..?
Back to top Go down
View user profile
 
Semundje Gastrologjike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Mjekësia / Medicine-
Jump to: