agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN   Sun Jul 05, 2009 5:46 am

1.Hape programin Hijackthis dhe zgjidh mundesinë e dytë "Do a system scan only"
Pastaj Prisni Disa sekonda deri Sa Të Përfundoj Skanimi
2.Pastaj Gjejeni Këto Ndo Njërën prej këtyre Më Poshtëme
Kodi:

C:\WINDOWS\live.messenger.com
C:\WINDOWS\system32\lfofhwfv.ini

3.Vendosjani tick-in Aty,Dmth Piken Me ja Vendos
4.Shtype ne hijackthis FIXED CHECKED
5.Tani Shtype Config.. >> Shiko Lart Tek Menyja BAckups >>Dhe Shtype Delete Dhe do të Fshihe
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: