agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Testoni njohurite tuaja gjeografike

Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Testoni njohurite tuaja gjeografike   Mon Nov 02, 2009 1:48 pm

Mendohuni mire per keto pyetje edhe mos qisni syte nga vendi neper harta.

ok pyetjet:

Cili shtet eshte ne jug te qytetit Detroit?

Nje anije nga oqeani Atlantik vjen ne Kanalin Panama per te shkuar ne Oqeanin Paqsore. Ne cdrejtim duhet te lundroje anija per te shkuar ne Oqeanin Paqsore?


__________________
Erdha mbrapsht nga protesta
Back to top Go down
View user profile
 
Testoni njohurite tuaja gjeografike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: