agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Energjia Diellore

Go down 
AuthorMessage
beni



Posts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Energjia Diellore   Mon Nov 02, 2009 1:45 pm

Sot bota mbare po jeton ndryshimin me te madh ,ate te shfrytezimit ne
menyra te pa para asnjehere me pare te energjise diellore ,ate te ajrit e mikronukleare, ata e kane kuptuar se rruge tjeter nuk ka per te plotesuar kerkesat gjithmone ne ritje per energji e per te pasur nje bote me te paster
Ne si gjithmone jemi prapa liste por do te desha gjithmone me ndihmen tuaj e te gjithe atyre qe e kuptojne rendesine e madhe te ketij revolucioni
teknologjik te bejme ç'eshte e mundur te mos ngelemi gjithmon ne fund.
Back to top Go down
View user profile
 
Energjia Diellore
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: