agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Pastrimi i USB nga virusi DATA

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Pastrimi i USB nga virusi DATA   Sun Jul 05, 2009 5:44 am

-Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe -

1.Se pari e kyçim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)

2.Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)

3.Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe

4.Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive

5.I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)

6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe

Dhe perfundimisht me sukses U pastrua usb juaj nga keto dy viruse .
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Pastrimi i USB nga virusi DATA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: