agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!   Tue Oct 27, 2009 9:01 am

Nëse dëshironi që ta keni emrin tuaj në vend të Google si faqe startuese tëherë procedura është shumë e thjeshtë, vetëm vizitojeni linkun
http://www.the-page.net
, pastaj shkruani emrin tuaj apo çja ju dëshironi dhe vendoseni si faqe startuese në shfletuesin tuaj.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Sisteme Operative-
Jump to: