agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Zgjedhje e detyrave matematikore!!! HAP PAS HAPI.

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
agoonny

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Zgjedhje e detyrave matematikore!!! HAP PAS HAPI.   Mon Oct 26, 2009 7:05 am

Afersisht 1,154,928 probleme matematikore te zgjidhura, te gjitha hap pas hapi...

Eshte nje web faqe qe mundeson te gjitha zgjedhjet e problemeve tuaja matematikore neper aktivitetet tuaja shkollore apo univerzitare dhe ate te gjitha shume qarte te spjeguara, hap pas hapit...


Zgjidhje nga me te ndryshmet ne te gjitha matematikat si:
BAsic Math, Pre-Algebra, Trigonometry, Pre-Calculus, Calculus.

Per me shume vizitoni faqen: http://www.mathway.com/#
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Zgjedhje e detyrave matematikore!!! HAP PAS HAPI.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Matematikë / Mathematics-
Jump to: