agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Me bo foto ne natyre

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
agoonny

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Me bo foto ne natyre   Sun Oct 25, 2009 3:27 am

ja ni sen shume i fort, per me bo foto ne natyre, shpresoj qe nuk eshte i postuar ky web
hyni ne kete web http://ru.photofunia.com/ pastaj ne anen e majte shkoni rregullo foto (nese ja qet), tani ju qet shume foto dhe tani e zgjedhni nje foto qafre te doni me natyre, edhe klikoni mbi te, pastaj shkoni Browse edhe e qitni nje foto te juaj, pastaj mbi foto klikoni me te djathten edhe shkoni save picture as, edhe u kry...

kujdes; nuk i pranon fotot e prene te paint, edhe ky web ka virusa, rujuni...

me te mira...

(me duket e kam postuar ne vend te gabuar, kerkoj ndjese)
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Me bo foto ne natyre
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Programimi Kompjuterik-
Jump to: