agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Leviz mausin me tastier

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
agoonny

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Leviz mausin me tastier   Sun Oct 25, 2009 3:25 am

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock (klikon OK), dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe e keni kuptu ....
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.albanianforum.net
 
Leviz mausin me tastier
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Programimi Kompjuterik-
Jump to: